Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
LouisD Beheerder

Geregistreerd op: 20 Mrt 2011 Berichten: 544 Woonplaats: Roeselare
|
Geplaatst: Onderwerp: Morgen Opening VTC N&K Spedition A/S. |
|
|
Morgen Opening VTC N&K Spedition A/S.
Vanaf Morgen ook trailers enzo Verkrijgbaar.
De trailers staan wel nog bij de spuiter (wij moeten niets weten van stickers,want met die sneeuw in scandinavië).
De trailers zijn van het merk krone en Lambrecht (mijn schmitz is iets raar met de defenition). Er staan overal lampen op de trailers en de koelers zijn natuurlijk thermo king voor in het dikke en koude noorden
Werkdienst en bezittingen:
-je moet voorzien zijn van een eigen truck.(liefst gemod of geskind in jou eigen bedrijf)
-snelheidsboeten,door het rood rijden, en andere soortgelijke boetes zijn voor jou, behalve als WIJ het je vragen om snachts eens door te stampen en je wordt tegengehouden met een magneet of dergelijke betalen wij dat dan. Als je zelf doorrijdt zonder onze bevestiging is het voor jou rekening.
-Mazout is ook voor je eigenrekening natuurlijk en de diesel voor in de koeler wordt betaalt met onze VISA-kaart.
-Je moet niet bang zijn om weekends te doen : Je komt amper thuis gewoon vlug eens om te douche ofzo. (dus dump je liefje maar alvast).
- Je komt overal van finland tot portugal ,van bulgarije tot sicilië (maak je voorzien van de volledige nieuwe map ,dat maakt het plannen van je lading
ladingen maklijker)
Is n&k spedition a/s iets voor jou? contact us : gewoon in Solicitatie Topic aanmelden of via pb.
Met vriendelijke groeten de beheerders : Olivier Leblanc(olieeé), Joël De Vries(Jowel) & Louis De Schryvere (LouisD)
planner:Louis De Schryvere, Olivier Leblanc(olieeé) _________________ Owner of The VTC N&K Spedition A/S
 |
|
Terug naar boven |
|
 |
matthew Lid
Geregistreerd op: 03 Apr 2011 Berichten: 45
|
Geplaatst: Onderwerp: |
|
|
mrgn pas hij is toch al heel lang open?? _________________
]LouisD schreef: |
Haha goede chauffeur jij Matthew |
|
|
Terug naar boven |
|
 |
olieeé Hoofdbeheerder

Geregistreerd op: 21 Mrt 2011 Berichten: 244
|
Geplaatst: Onderwerp: |
|
|
matthew schreef: |
mrgn pas hij is toch al heel lang open?? |
ja , maar er is altijd een eerste dag geweest  _________________ Owner of the n&k spedition vtc. |
|
Terug naar boven |
|
 |
|